O nás

Kdo jsme

Jsme generální dodavatel staveb.

Působíme na stavebním trhu již od roku 1993. Děláme vše pro to, abychom naplnili představy našich zákazníků o tom, v jakém prostředí chtějí bydlet, pracovat nebo realizovat svou výrobu. Naši činnost zaměřujeme na bytovou, průmyslovou, občanskou nebo zemědělskou výstavbu, včetně provádění rekonstrukcí.

Mnoholeté zkušenosti, profesionální přístup, stabilní tým pracovníků a zavedené systémy managementu pro oblast kvality, životního prostředí a bezpečnosti práci, to je ten správný mix důvodů, proč se na nás obrátit.

Nemyslíme jen na sebe a pokud můžeme, rádi pomůžeme. Podporujeme sportovní a kulturní aktivity především na Opavsku. Jsme členové Okresní hospodářské komory v Opavě a Svazu podnikatelů ve stavebnictví. Snažíme se také podporovat polytechnické vzdělávaní dětí a studium stavebních řemesel.

Kde působíme

Mapa ČR
Stavby tvoříme nejen v Moravskoslezském kraji
a jsme členy těchto organizací:

Kdo jsou naši zákazníci

Tvoříme stavby skutečně pro každého.

Mezi naše zákazníky patří nejen velké korporace, ale i menší firmy nebo jednotlivci. S řadou z našich zákazníků spolupracujeme již mnoho let, čehož si velmi ceníme.

Stavby realizujeme také pro veřejný sektor a to díky úspěchu ve výběrových řízeních vyhlášených např. obcemi, městy a dalšími institucemi.

 

Kdo jsou naši zákazníci

Kdo tvoří náš tým

Kdo tvoří náš tým

Stavební zakázky řídí zkušení stavbyvedoucí, kterým jsou nápomocni rozpočtáři, zásobovači, ekonom a další pracovníci správy společnosti, a dále pak zedníci, tesaři a ostatní stavební dělníci.

Při přípravě a realizaci staveb jsou všichni pracovníci firmy připraveni nabídnout své znalosti a dlouholeté zkušenosti.

Řemesla a další specializované práce firma řeší společně s osvědčenými a dlouholetými partnery.

 

Pro vaše dotazy využijte náš kontaktní formulář