Práce u nás

Pracujeme jako tým.

Díky tomu, co děláme – „tvoříme stavby pro každého“, naplňujeme lidem sny a představy o tom, jak chtějí bydlet, kde chtějí podnikat nebo užívat si volného času. Děláme tak smysluplnou práci, která přináší uživatelům staveb radost. To, že děláme svou práci dobře, potvrzují získaná ocenění a zejména pak naši stálí zákazníci. Na výsledky naší práce můžeme být právem pyšní.

Stavby nerealizují jednotlivci. Za každou stavbou stojí tým, který dokáže velké věci. Proto se snažíme, aby každý člen našeho týmu měl pro svou práci vše potřebné a vítáme návrhy na to, co můžeme změnit pro ještě lepší systém práce. Je-li potřeba doplnit nějaké znalosti a dovednosti, zajistíme potřebná proškolení.

Nepracujeme v online režimu. Na pracovišti se s kolegy a partnery setkáváme osobně, proto dobré vztahy v týmu jsou pro nás velmi důležité. Řada z nás pracuje ve firmě více jak deset nebo dvacet let. Nováčci tak mají příležitost učit se od zkušených kolegů.

Rádi přivítáme každého, kdo chce společně s námi mít možnost podílet se na tvorbě prostředí, ve kterém žijeme nejen my, ale ve kterém budou žít i další generace.

Proč pracovat u nás

Smysluplná práce

Smysluplná práce

Jsme stabilní společnost

Jsme stabilní společnost

Platí u nás podaná ruka

Platí u nás podaná ruka

Nabízíme řadu benefitů

Nabízíme řadu benefitů

Vzděláváme se a inovujeme

Vzděláváme se a inovujeme

Jako tým držíme při sobě

Jako tým držíme při sobě

Jak to u nás vypadá

Volné pracovní pozice

Hledáte stabilní zaměstnání?

Je Vám blízký obor pozemního stavitelství?

Chcete se stát součástí týmu, jehož výsledky práce mohou být vidět po staletí?

Stanete se součástí týmu spolupracujícím na stavebních projektech a budete spolupracovat s odborníky s mnohaletými zkušenostmi, a to jak z řad kolegů, tak externích dodavatelů. Budete-li potřebovat něco se doučit, rádi Váš odborný růst podpoříme. Pokud si nás vyberete, dostanete se do stabilní společnosti, která plní své závazky. Pracovitých a ochotných lidí si velmi vážíme a dokážeme to ocenit.

Aktuálně hledáme:

Názvy a obrázky pracovních pozic nevyjadřují preferenci pohlaví.

Kontaktní informace

V případě zájmu o některou z nabízených pozic:

Využijte náš formulář uchazeče