Stavební činnost

Průmyslové stavby

Jako generální dodavatel realizujeme výrobní i skladovací haly. Během naší působnosti jsme postavili desítky staveb tohoto typu, a to buď z ocelových konstrukcí nebo betonového skeletu. Často bez omezení provozu zákazníka jsme zhotovili řadu základových konstrukcí pro stroje. Zajišťujeme údržbu průmyslových a kancelářských budov a výrobních hal. Provádíme stavební úpravy různého rozsahu v těchto budovách a halách.

Reference

Občanské stavby

Tyto stavby jsou velice specifické a vždy vyžadují individuální přístup. Jsou nedílnou součástí našeho zaměření.

Podílíme se proto na výstavbě a rekonstrukcích budov škol, administrativních budov, prodejních prostor, kulturních a multifunkčních domů, nemocničních pavilonů a další staveb řadících se do tohoto segmentu.

Reference

Rodinné a bytové domy

K rodinným domům vždy přistupujeme tak, aby se investor již na počátku stavby cítil jako doma. Stavíme jak hrubé stavby, tak i rodinné domy na klíč.

Během let 2020-2021 se naše firma v rámci Opavy podílela na výstavbě přes 250 bytů, což byla v té době největší bytová výstavba v Opavě od devadesátých let dvacátého století.

Reference

Zemědělské objekty

S výstavbou zemědělských objektů máme dlouholeté zkušenosti. Jsme proto připraveni realizovat výstavbu stájí pro zvířata, sila, skladovacích objektů, silážních žlabů a jiných staveb využívaných v zemědělském sektoru. Zkušenosti máme také s výstavbou bioplynových stanic. 

Reference

Sportoviště, dětská hřiště

Jako fanouškům mnoha sportovních odvětví je nám výstavba sportovních areálů velmi blízká. Námi vybudovaná sportoviště či dětská hřiště již plní svou funkci v několika obcích a městech Moravskoslezského kraje a vy můžete být další. Máme zkušenosti s výstavbou tohoto typu staveb s různými povrchy a vybavením, které si jednotlivé sporty vyžadují.

Reference

Ostatní stavby

Obrátit se na nás můžete s poptávkou na realizaci staveb jako jsou zpevněné plochy, oplocení, přístřešky pro auta a garáže, terasy, rekonstrukce koupelen, výměna oken, opravy podlah apod. 

Reference

Pro vaše dotazy využijte náš kontaktní formulář